Заборгованість на жовтень 2018 року (ЖЕК)


#1

Шановні співвласники ОСББ «Посольський»

Ставимо Вас до відома, що на сьогоднішній день склалася критична ситуація з питання включення у будинку опалення за прямого ігнорування деяких співвласників будинку, які чомусь думають, що будуть надалі жити за рахунок добросовісних платників комунальних послуг нашого будинку. Цього вже більше не буде, бо тепло і воду буде мати лише той, хто заплатив за отримані послуги. Виходячи з цього було прийнято рішення керівником ЖЕКу як постачальника води і тепла в будинок за наявності великих боргів і за відсутності бажання боржників платити, не надавати їм у подальшому у будинок вказаних послуг.

Ініціативна група будинку звернулася до керівника Вебера В.М. з проханням не припиняти постачання комунальних послуг, а припинити постачання лише боржникам, що можна технічно зробити по кожному боржнику.

Керівник ЖЕКу Вебер В.М. погодився з пропозицією ініціативної групи будинку і сьогодні передає нам повний список боржників для відключення їх квартир до повного погашення боргів. При цьому він поставив умову, що після відключення силами ОСББ «Посольський» і опломбування всіх кранів боржників під керівництвом керівника ОСББ “Посольський“ Сергійчук В.В. Після проведення такої роботи силами ОСББ «Посольський» Вебер В.М. повинен отримати за підписом голови правління Сергійчук В.В. лист з зазначенням проведеної роботи про опломбування кранів квартир боржників.
Після отримання такого листа , буде негайно включено всі послуги для платників послуг. Якщо в ході подання комунальних послуг буде встановлено, що боржники зірвали пломби і користуються комунальними послугами, то буде вимкнена подача послуг у всьому будинку.

Публікуємо інформацію по заборгованості надану ЖЕК-ом:

З повагою,
Ініціативна група
hands_35